Jak co nejsnáze získávat nové zprávy z portálu Metropole Olomouc

Pokud chcete být průběžně informováni o všem důležitém, co se děje v Olomouci a okolí, nabízíme vám snadný způsob přístupu k portálu Metropole Olomouc. Využijte sociálních sítí, na kterých pravidelně publikujeme. 
 
 
Náš portál je propojený se stejnojmennou stránku na Facebooku. Stačí se přidat k našim přátelům a budete mít klíčové informace přímo před očima. Na naši stránku se dostanete pomocí odkazu www.facebook.com/metropoleolomouc, případně po kliknutí na ikonku. 
 
 
 
Zprávy z Metropole Olomouc můžete sledovat také prostřednictvím sociální sítě Twitter. Na Twitteru máme svůj profil www.twitter.com/metropoleol.
 
 
 
Jestliže dáváte přednost sociální síti Google+, najděte si nás na adrese www.google.com/+Metropole-olomoucCz.
 
 
 
 
Metropole Olomouc má také svůj kanál Youtube, který postupně naplňujeme obsahem. Sledujte nás na www.youtube.com/channel/UCymqllwfZFN6zAJ7GfhGsJw
 
 
Instagram
 
 
Některé naše fotografie rovněž zveřejňujeme prostřednictvím Instagramu. Prezentaci Metropole Olomouci na ní najdete na adrese http://instagram.com/metropoleol.
 
 
 
 
Pokud jste spíše vyznavači zpravodajství prostřednictvím kanálu RSS, sledujte naše aktuality adresy www.metropole-olomouc.cz/rss.php. Ten je možné mít stažený jak do klasické RSS čtečky, tak i do některých emailových klientů včetně MS Outlooku.