Blíží se termíny zapisů dětí do mateřských škol

Zanedlouho začnou zápisy dětí do mateřských škol. Najděte si tu svoji.

Barevné označení nemá žádný faktický význam, použili jsme je pouze pro rozslišení jednotlivých zařízení. 

 

Dělnická 17 b
10.3. a 11.3.2014 10.00-11.30, 13.00-16.00
 
Helsinská 11
10.3. a 11.3.2014 8.00-12.00, 13.00-16.00
 
Čapka Choda 12
10.3. a 11.3.2014 8.00-12.00, 13.00-16.00
 
Herrmannova 1
10.3.-12.3.2014 13.00-16.00
 
Chomoutov
10.3. a 11.3.2014 13.00-16.00
 
Michalské. strom. 11
10.3. a 11.3.2014 10.00-16.00
 
Čajkovského 14
10.3. a 11.3.2014 10.00-16.00
 
Vojanova 10
10.3. a 11.3.2014 10.00-16.00
 
Jílová 41
10.3. a 11.3.2014 8.00-11.30, 12.30-15.00
 
kpt. Nálepky 10
10.3. a 11.3.2014 9.00-11.00, 13.00-15.00
 
Na Bystřičce 16
10.3. a 11.3.2014 9.00-11.00, 13.00-15.00
 
Mozartova 6
10.3.-12.3.2014 10:00-12:00, 15.00-16.00
 
Rooseveltova 101
10.3.-12.3.2014 10.00-14.30
 
Lužická 7
10.3.-12.3.2014 10.00-14.30
 
Škrétova 2
12.3.2014 8.00-10.00, 14.30-15.30
13.3.2014 8.00-10.00
 
Wolkerova 34
10.3. a 11.3.2014 8.00-12.00
 
Mozartova 22
10.3. a 11.3.2014 8.00-12.00
 
Zeyerova 23
10.3. a 11.3.2014 7.00-11.00, 13.00-15.00
 
Žižkovo n. 3
10.3. a 11.3.2014 10.30-17.00
 
Sokolská 19
13.3. a 14.3.2014 14.30-17.00
 
ZŠ Gorkého
Selské nám. 42
10.3.2014 10.00-15.30
Týneček
11.3.2014 10.00-15.30
 
ZŠ Holečkova
Holečkova 7
10.3.2014 8.00-12.00
11.3.2014 12.00- 16.00
Štístko, Holečkova
10 10.3.2014 8.00-12.00
11.3.2014 12.00- 16.00
Schweitzerova 12
10.3.2014 8.00-12.00
11.3.2014 12.00- 16.00
Střední nov. 50
10.3.2014 8.00-12.00
11.3.2014 12.00- 16.00
 
ZŠ Holice
Holice
10.3. a 11.3.2014 10.00-11.30 a 14.30-16.00
 
ZŠ Sv. Kopeček
Droždín
11.3. a 12.3.2014 14.00-17.00
Kopeček
11.3. a 12.3.2014 14.00-17.00
 
ZŠ Nedvědova
Bieblova 7
10.3. a 11.3.2014 8.00-16.00
Husitská 19
10.3. a 11.3.2014 8.00-16.00
Nedvědova 13
10.3. a 11.3.2014 8.00-16.00
Přichystalova
20 10.3. a 11.3.2014 8.00-16.00
 
ZŠ Nemilany
Slavonín
10.3.2014 8.00-12.00
11.3. a 12.3.2014 12.00-16.00
Nemilany
12.3.2014 8.00-11.30
13.3.2014 13.00-16.00
 
ZŠ Demlova
Petřkova 3
10.3.-14.3.2014 14.30-16.00
 
ZŠ Rožňavská
Radova 5
10.3.-12.3.2013 9.30-11.30, 13.00-15.00
Rožňavská 19
10.3.-12.3.2013 10.00-12.00, 13.00-15.00
 
ZŠ Řezníčkova
Hodolanská 4
10.3.-12.3.2013 8.00-16.00
Řezníčkova
10.3.-12.3.2013 8.00-16.00
Purkyňova 3
10.3.-12.3.2013 8.00-16.00
Táboritů 36
10.3.-12.3.2013 8.00-16.00
 
ZŠ Svatoplukova
Svatoplukova
10.3.2014 10.00-16.00
11.3.2014 10.00-14.00
12.3.2014 9.00-14.00