Šantovka nabízí využití volného času dětí

vloženo: 20.09. 2015

V olomouckém nákupním centru Šantovka dnes pokračuje dvoudenní Veletrh zájmových kroužků. Děti a jejich rodiče na něm mohou najít vhodný způsob trávení volného času. 
 
K vidění je prezentace sportovních klubů, jazykových škol, dramatických, hudebních, výtvarných kroužků i pořadatelů táborů. 
 
Řadu aktivit si děti mohou přímo na místě vyzkoušet. 
 

Seznam vystavovatelů

 
-1.podlaží
 
1. OSK Olomouc
Jediný basketbalový klub v Olomouci, dívčí basketbal od 7-8 let. V Olomouci od roku 1998, starší družstva v oblastních, republikových i nejvyšších mládežnických soutěžích.
Kontakt: www.oskolomouc.cz, tel.: 604 763 078
 
2.FBC Droždín
Je sportovně - volnočasový florbalový klub, zaměřený na mládež. Hrají u nás elévové, mladší a starší žáci, dorostenci, děti základních škol, muži, ženy i handicapovaní hráči. Ať chceš hrát florbal závodně nebo zájmově, hraj s námi!
Kontakt: www.fbcdrozdin.cz, tel.: 723 644 458
 
3. Pionýr a.s.
Naše skupina je zaměřena na pořádání prázdninových pobytů táborů pro děti od 6 do 13 let. Letos to jsou Břidličná, Silvestr Šumperk, Jarní Rudná, Letní Vidnava.
Kontakt: www.kopecek.pionyr.cz, tel.: 739 476 456, e-mail: standa.batek@seznam.cz 
 
4. Yamaha hudební škola
Yamaha hudební programy - hudba ovlivňuje učení, zlepšuje paměť, zvyšuje inteligenci. Předškolní programy od 4 měsíců věku a instrumentální pro děti od 6 let i pro dospělé. Výuka hravou formou, skupinově a hlavně pro radost.
Kontakt: www.proliberis.cz, tel.: 775 075 092
 
5. Corazon
Neziskovka působící na pozemku obklopeném skálou a lesy, kde žije volně 7 koní a další domácí zvířata. Pořádáme netradiční zážitkové kurzy pro velké i malé, MŠ a ZŠ, vždy v souladu s přírodou.
Kontakt: www.corazon-os.cz, Lenka Hnilicová 603 194 700
 
6. Bílý Jeřáb
Bílý jeřáb o.s. Olomouc - Holice - tai-chi. Staré čínské zdravotní cvičení pro tělesný a dušení rozvoj. Cesta k dlouhověkosti pro každého kdo se nebojí zkusit něco jiného a udržet tělo v pohodě a kondici do vysokého věku.
Kontakt: www.bilyjerab.cz, tel.: 723 645 660
 
7. LOLA´S DANEC CENTER
Taneční školu navštěvuje cca 200 tanečníků z řad dětí, mládeže i dospělých. Máme zde děti už od 3 let a také kurz pro rodiče. Provozujeme centrum se 3 zrcadlovými sály, barem, odpočinkovou zónou, zahradou a plně funkční recepcí s obsluhou.
Kontakt: www.lolasdance.cz, 608 742 735
 
8. Pevnost poznání Olomouc
Návštěvníci na stánku uvidí aktivity, se kterými se děti setkají v Pevnosti poznání. Lidé mohou vybírat ze tří zájmových kroužků: vědecká výtvarka, vědecký dramaťák a malý vědec.
Kontakt: www.pevnostpoznani.cz, tel.: 603 359 126
 
0. podlaží
 
9. SK Velká Bystřice + DHK Zora Olomouc
HÁZENÁ -DHK Zora Olomouc a SK Velká Bystřice se starají o sportovní přípravu dětí s možností pokračování ve svých týmech. Chcete-li, aby Vaše dítě sportovalo v kolektivu pod vedením zkušených trenérů, jste u nás dobře.
Kontakt: www.dhkzoraolomouc.cz, tel.: 606 314 573, e-mail: rhc.olk@gmail.com
 
10. Taneční skupina JUST US
Taneční skupina JUST US Olomouc Street dance pro děti/juniory/dospělé/rodiče, tancování pro nejmenší (4-6 let), cheerleaders pro děti a další aktivity. To vše v našem klimatizovaném tanečním studiu se zrcadly, na adrese Stupkova 18, Olomouc. 
Kontakt: www.just-us.cz, tel.: 607 022 457
 
11. Kanoistický klub Olomouc
Kanoistický klub Olomouc, tř. 17. listopadu 10 (loděnice na Envelopě). Oddíl rychlostní kanoistiky rád uvítá dívky a chlapce od 8 let. Trénujeme ve vlastní zázemí s tělocvičnou, pádlovacím bazénem, trenažérem. Tréninky: pondělí, středa a pátek od 15.30.
Kontakt: www.kajakolomouc.cz, trenér D. Sanetrník tel.: 737 786 926
 
12. Oddíl synchronizovaného plavání
Olomoucký oddíl synchronizovaného plavání nabírá nové děvčata ve věku 6-8 let. Nábor probíhá každé pondělí a středu v 18:15 hodin po celé září na Plaveckém stadionu města Olomouce.
Kontakt: www.synchro-olomouc.cz, Petra Braunerová 731 228 713, e-mail: synchro.olomouc@seznam.cz
 
13. Lingua centrum
Lingua Centrum Jazyková škola. Jazykové kurzy pro děti, teenagery a dospělé od začátečníků až po více pokročilé! Také konverzace s rodilým mluvčím!
Kontakt:  www.lingua-centrum.cz, tel.: 608 831 134, e-mail: info@lingua-centrum.cz
 
14. Helen Doron English Olomouc
Angličtina pro děti - Helen Doron English - unikátní a prověřený systém výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Rezervujte si ukázkovou hodinu zdarma.
Kontakt: www.helendoron.cz, tel.: 734 470 993, e-mail: olomouc@helendoron.cz
 
15. Veslařský klub Olomouc
Kontakt: www.vkolomouc.cz, tel.: 731 246 420, jan.smejkal@seznam.cz
 
16. Taneční škola Rytmus Olomouc
Taneční skupina Rytmus Olomouc slaví 30 let. Navštěvuje ji 160 členů ve věku od tří let. Dvanáct trenérek velice úspěšně vede všechny věkové kategorie k zálibě v tanci, k soutěžení a ke skvělé reprezentaci města. 
Kontakt: www.rytmus-olomouc.com, www.facebook.com/RytmusOlomouc
 
17. Mezinárodní Mostessori školka
Česko-anglická Montessori školka pro 20 dětí v centru Olomouce. Montessori pracovny pro děti 1,5 až 3 roky, výtvarné pracovny pro děti 2 – 3 roky, přípravka pro předškoláky, matematikou hrou anglicky pro mladší školáky.
Kontakt: www.montessoriolomouc.cz
 
18. Junák – Český skaut Olomouc
Skauting je určen pro všechny děti a mladé lidi, kteří se chtějí neustále něčemu učit a pracovat na sobě.
Kontakt: www.olomouc.skauting.cz, nebo www.skaut.cz 
 
19. 331 DANEC STUDIO
Výuka tanečních stylů souhrnně označovaných jako street dance (hip hop, house dance, mtv dance, dancehall, atd.). Taneční kurzy pro děti, mládež i dospělé, pro začínající i pokročilé tanečníky.
Kontakt: www.331.cz, tel.: 777 810 638
 
20. Sokolská Župa Olomouc
Hlavní náplní činnosti Sokola je široká nabídka sportovních činností nevýkonnostního i výkonnostního charakteru určených pro všechny věkové kategorie od rodičů s dětmi až po seniory.
Kontakt: www.sokol-zupaolomoucka.cz, www.sokol.eu 
 
1.podlaží
 
21. In-line škola LENE
Profesionální in-line škola založená mistryní Evropy ve freestyle bruslení. In-line kroužky pro děti po celý rok, příměstské tábory, kurzy pro dospělé, individuální výuka atd.
Kontakt: www.LENE.cz, tel.: 725 591 084, brusleni@lene.cz
 
22. AYSUN – studio orientálních tanců
Nabízíme pravidelné kurzy a semináře orientálního tance pro děti i dospělé, vystoupení ve stylu raks sharqi, flirt dance, tribal dance, bollywood, hawai, brazil samba,salsa, tango oriental...Kde: ArtUm Centrum, Sokolská 7, Olomouc .
Kontakt: Mgr. Silvie Dočekalová, tel.: 775 904 271, www.aysun.cz, aysun@seznam.cz
 
23. Afros.cz
Afros.cz jsou nové taneční kurzy pod vedením lektorky Radky Liškové a jejího týmu. Přijďte si zkusit africké tance z Angoly, jamajský dancehall, hip hop nebo kurz Choreo.
Kontakt: Radka Lišková – Afros.cz, www.afros.c,  e-mail: afroskurzy@gmail.com
 
24. Toma Olomouc – Hrubá Voda
Park sportu Hrubá Voda – BOBOVÁ DRÁHA s celoročním provozem, trampolíny, lukostřelba, disc-golf. V zimě 4sedačková lanovka, 3 vleky. Vše nové a stylové! 
Kontakt: Štěpán Havran, tel.: 736 632 035, info@hrubavoda.cz, www.hrubavoda.cz