Chystáte se na Floru? Zaparkujte v Šantovce

vloženo: 15.08. 2014 / autor:

Až do neděle probíhá na olomouckém výstavišti letní etapa Flory. Její návštěvníci, kteří do města přijedou autem, mají k dispozici několik parkovišť. 
 
Za poplatek 30 korun na den mohou zájemci nechat své automobily na novém parkovišti vedle železniční zastávky Olomouc-Nová Ulice v Poupětově ulici. Musí si přitom dávat pozor na změnu dopravní situace, Poupětova ulice je nově zaslepena, příjezd do lokality je ze Zamenhofovy ulice kolem pavilonu A. "Za stejnou cenu mohou parkovat také na odstavné ploše u blízkého hotelu Ibis," konstatoval mluvčí výstaviště Adam Fritscher. 
 
Zcela zdarma pak bude návštěvníkům zahradnické výstavy sloužit velkokapacitní podzemní parkoviště nákupního centra Šantovka v Polské ulici. Jedinou podmínkou je návštěva informačního centra Šantovky, kde motoristé po předložení platné vstupenky na Floru obdrží parkovací lístek zdarma.
 
Letní etapa mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu Flora Olomouc se spolu s doprovodnými akcemi Vyznání růžím a Letní zahradnické trhy probíhá v areálu Výstaviště Flora Olomouc od 14. do 17. srpna vždy od 9 do 18 hodin.