V Olomouci probíhá další Stavotech

vloženo: 10.11. 2017 / autor:

Ještě dnes a zítra můžete zavítat na stavební a technický veletrh Stavotech - Moderní dům Olomouc, který probíhá na olomouckém výstavišti. Už 54. pokračování veletrhu se koná od čtvrtku 9. do soboty 11. listopadu v pavilonu A a přilehlých venkovních plochách. 
 
Nosnou částí celého veletrhu  je prezentace firem ve výstavní části, kde více než 150 firem představuje širokou nabídku výrobků a služeb snad ze všech odvětví stavebního oboru. Podzimní etapa se již tradičně vyznačuje největším zastoupením v oblasti topení a úspor energie. Návštěvník zde může srovnat nabídku rozličných druhů kotlů, kamen a dalších forem topení. S topením také souvisí otázka izolací, kterých na veletrhu najdeme celou řadu – od klasických po nejmodernější novinky. Velké zastoupení má také moderní dřevěné stavění a firmy s nabídkou dřevostaveb.
 
Součástí veletrhu jsou další specializované výstavní a konferenční akce uvedené níže. 
 
EKOENERGA zaměřena na úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie
 
Aktuální téma dřevěného stavění je obsahem doprovodné výstavy i konference MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA..  
 
Olomoucký kraj zastřešuje expozici měst a obcí Olomouckého kraje, která je součástí přehlídky investičních příležitostí pod názvem RegionInvest. 
 
ArchDesign Morava je název osvětové multižánrové akce zaměřené na architekturu, design a stavebnictví. Její součástí budou opět přednášky, exkurze a panelové architektonické a designové výstavy. 
 
Na všechny přednášky a exkurze mají zájemci vstup zdarma. 
 
Stavotech bude otevřen dnes od 9 do 18 hodin a zítra od 9 do 17 hodin.