Informátoři zůstávají v terénu

vloženo: 10.04. 2017 / autor:

Ještě další dva dny zůstanou cestujícím MHD k dispozici na zastávce Hlavní nádraží v Olomouci informátoři dopravního provozu. Kvůli rekonstrukci ulice 1. máje a zahájení výluky tramvajového provozu je do terénu poslal Dopravní podnik města Olomouce. 
 
V pátek 7. dubna a dnes, v pondělí 10. dubna v době do 6:00 do 10:00 hodin, informovali zaměstnanci dopravního podniku cestující a veřejnost o změnách v provozu MHD a rozdávali letáky s informacemi o výlukách. Vzhledem k tomu, že se jejich fungování osvědčilo, zůstanou na stejném místě k dispozici také v úterý 11. dubna a ve středu 12. dubna po stejnou dobu, tedy od 6:00 do 10:00 hodin.
 
„Chceme co nejvíce posílit informovanost cestujících a veřejnosti o nastalé situaci v městské hromadné dopravě související s opravou důležité spojnice do centra města. S vedením dopravního podniku chceme také dohodnout, aby se informátoři dopravního provozu v terénu znovu objevili v době konání velkých akcí ve městě, patří mezi ně například jarní etapa výstavy Flora Olomouc,“ reagoval primátor Antonín Staněk. 
 
Informátoři jsou viditelně označeni reflexní vestou a rozdávají letáky s informacemi cestujícím.  Výluka v ulici 1. máje, která zasáhla do tramvajového provozu v Olomouci, začala v pátek 7. dubna. Nejen dopravní informace, ale vše, co potřebujete vědět o průběhu stavby, najdete na speciálním webu www.1majeolomouc.eu