Baletní studio hledá mladé talenty

vloženo: 26.09. 2016 / autor:

Baletní studio při Moravském divadle v Olomouci přijímá až do konce září nové členy. Hledá děti od čtyř let, které rády cvičí a mají v oblibě divadlo. Zájemci si mohou přijít trénink vyzkoušet a rozhodnout se, zda chtějí být součástí úspěšného týmu mladých tanečníků. 
 
Nábor probíhá každý pracovní den. Děti se během něj dozvědí, co je na trénincích čeká. Zároveň se budou moci rozhodnout, který den v týdnu chtějí cvičit, a tím pádem si také zvolit trenéra. Na úvodních hodinách s nimi mohou být i rodiče. 
 
Žáci Baletního studia dostanou možnost rozvíjet své fyzické dovednosti, soulad s hudbou a týmovou práci. Zároveň je jejich trenéři povedou k lásce k umění. Již během prvního roku dostanou všichni příležitost vystupovat společně s profesionálními tanečníky v některém z představení baletu Moravského divadla. „Naše děti jsou sebevědomé, umějí komunikovat a mají cit pro krásu,“ říká zakladatel Baletního studia při Moravském divadle a zároveň šéf zdejšího baletu Robert Balogh. 
 
Kromě toho Baletní studio připravuje děti na řadu tanečních soutěží, v nich jeho svěřenci pravidelně dosahují výborných výsledků. Jednu velkou mezinárodní akci, Grand Prix Dance Olomouc, samo na jaře pořádá. 
 
Zájemci o členství v Baletním studiu najdou další informace na jeho webu www.baletolomouc.cz, případně se mohou obrátit na Jitku Weiermüllerovou na telefonním čísle 777 151 612 nebo prostřednictvím e-mailu jitka.mdo@seznam.cz.